گروه کابل حرارتی آبان

با توجه به نیاز صنایع داخل به تجهیزات تخصصی گرمایش الکتریکی شامل انواع کابل های حرارتی و تجهیزات مرتبط، گروه کابل حرارتی آبان (ABAN HEAT TRACE GROUP)  با دارا بودن قریب به ربع قرن تجربه مدیران در صنعت برق و تجهیزات ضد انفجار به صورت تخصصی در زمینه سیستم های هیت تریسینگ فعالیت خود را آغاز نمود. نظر به اعمال تحریم های ظالمانه بر ضد کشورمان، این شرکت مهمترین هدف خود را داخلی سازی تمامی اقلام مورد نیاز این صنعت با بالاترین کیفیت ممکن و عرضه آن به بازارهای  داخلی و خارجی قرار داده است. در همین راستا این شرکت برنامه ریزی جهت طراحی و واردات ماشین آلات خطوط یکپارچه تولید، ساخت قالب و اخذ مجوز و استاندارد های روز دنیا و کشور ایضا جلب مشارکت مدیران دولتی را با چشم انداز صادرات سرلوحه کار خود قرار داده است.

 در فاز اول  تولید داخل تجهیزات کمکی و ملزومات نصب سیستم هیت تریسینگ آغاز گردیده و تولید کابل های حرارتی با توان ثابت برای فاز دوم و تولید کابل های گرمایشی هوشمند در فاز نهایی در چشم انداز فعالیت این شرکت برنامه ریزی گردیده است.

در حال حاضر تا قبل از دستیابی کامل به اهداف تعیین شده، به منظور جلوگیری از فعالیت برخی افراد و شرکت های سود جو که از خلا تحریم ها ی ظالمانه سوء استفاده نموده و اقدام به ارائه کالا با نام های تجاری آمریکایی و اروپایی با دها برابر قیمت مینمایند، این شرکت با ثبت برند داخلی در ایران نسبت به ارئه کابل های حرارتی با روش OEM بهترین کیفیت و مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا از کشورهای مختلف نظیر چین، هندوستان و اسپانیا اقدام نموده است و با درج نام ایرانی، مشخصات و مدت گارانتی  بر روی آنها اصالت کالای فروخته شده را تضمین می نمابد تا بدین طریق از ضرر و زیان حاصل از خرید کالاهای تقلبی و خروج حداکثری ارز از کشور با چند ده برابر قیمت های واقعی جلوگیری گردد.

 


به طور کلی و با رعایت اختصار طراحی و تولید، تامین کالا، خدمات مهندسی و اجرای پروژه های هیت تریسینگ در فازهای صنعتی، مسکونی و معابر شهری تخصص اصلی و مسلط مهندسین و کارشناسان این مجموعه بوده و این شرکت به منظور کسب رضایت مشتریان کلیه فعالیت ها و محصولات را با گارانتی های دو الی بیست ساله ارائه می نماید.

فهرست