گروه کابل حرارتی آبان

شماره ثبت:576902

با اتکا به ربع قرن تجربه در صنعت برق و  با توجه به نیاز صنایع داخلی به تجهیزات  تخصصی   گرمایش  الکتریکی  شامل  انواع   کابل  حرارتی  و تجهیزات  مرتبط ،  هدف خود را  تولید  صفر تا صد  همه  اقلام  مورد  نیاز این صنعت در داخل کشور قرار داده است.

 امید است با همایت دولت محترم،  بخصوص سازمان محترم گسترش صنایع و  نوسازی  صنعت ایران  و  رویکرد  مدیران  صنایع کشور مبنی بر استفاده از تجهیزات  با کیفیت  و ضمانت دار   داخلی بتوانیم    تا  پایان سال 1405  تحقق این آرمان عالی را جشن بگیریم. در فاز بعدی صادرات به  کشور های  همجوار  و  اجرای پروژه   با کارفرمای  خارجی  پاداش ممارست  برنامه ریزی و پشت کار کار کنان این مجموعه خواهد بود.

  در راستای نیل به اهداف تعیین شده این مجموعه    اقدام به طراحی ، تولید ،  واردات ماشین آلات  و خط تولید یکپارچه همینطور اخذ مجوز  و استاندارد های لازم از مراجع ذیصلاح نموده و بهبود کیفی و  اخذ  مداوم  استاندارد های روز دنیا را با چشم انداز صادرات سرلوحه  کار خود  قرار داده است.

 در بخش انتقال تکنولوژی با توجه به شرایط  تحریم با در الویت  قراردادن کیفیت و به روز بودن  خطوط تولید مذاکرات با شرکت های کره ای، هندی و فلاندی  انجام شده  و انتقال تجربه و  تکنولوژی  بصورت  مداوم  در  حال انجام است.

 واردات و ارائه تجهیزات  یاد شده از بهترین برند های اروپایی و آمریکایی  همانند گذشته یکی دیگر از خدمات   قابل ارایه این گروه میباشد.

فهرست

© Copyright 2020, All Rights Reserved Designed by IRANSITE